Magazynier

Obowiązki
  • kompletacja zamówień
  • załadunek i rozładunek produktów
  • transport zamówień na terenie firmy
  • odpowiedzialność za gotowe produkty
Stanowisko

Magazynier

Lokalizacja

Tczew

Branża

Produkcja

Rodzaj pracy

Tymczasowa

Wymagania stanowiska
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, staranność
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem
Oferujemy
  • stabilną pracę w firmie produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym
  • praca od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne wynagrodzenie miesięczne + premie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

Podaj swój adres e-mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Kliknij lub przeciągnij plik do tego obszaru, aby go przesłać.
Dozwolone pliki: .docx, .doc, .pdf, .odt.
Maksymalny rozmiar pliku: 5MB.