Dyrektor Rekrutacji Obcokrajowców

Opis stanowiska
  • Dobra znajomość branży usług rekrutacji pracowników rynku ukraińskiego.
  • Doświadczenie w branży HR, Outsourcingu i Rekrutacji osób z Ukrainy.
  • Prawo jazdy i gotowość podróży służbowych (delegacje służbowe).
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Kreatywność, innowacyjność.
  • Wysokie zdolności przywódcze.
  • Umiejętność budowania własnego zespołu.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office.
Stanowisko

Lokalizacja

warmińsko-mazurskie

Branża

Produkcja

Rodzaj pracy

Tymczasowa

Wymagania stanowiska
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego u stabilnego pracodawcy.
  • Możliwość zbudowania własnego Zespołu.
  • Umowę o pracę i atrakcyjny pakiet premiowy.
  • Samodzielne stanowisko pracy i ambitne zadania.
  • Czynny udział w rozwoju firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

Podaj swój adres e-mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Kliknij lub przeciągnij plik do tego obszaru, aby go przesłać.
Dozwolone pliki: .docx, .doc, .pdf, .odt.
Maksymalny rozmiar pliku: 5MB.